Over ons

Over ons

Bij Rijschool Jacob Raap gaan we voor het snel en veilig halen van het felbegeerde roze pasje! Wij willen jou opleiden in een rustige en ontspannen sfeer tot een veilige en zekere weggebruiker, waarbij het soms hard werken is om bepaalde onderdelen onder de knie te krijgen, maar waar ook tijd is voor ontspanning. Wij zijn opgeleid volgens de nieuwste eisen voor wat betreft de rijopleiding, en bij ons beslis je zelf wanneer, en hoelang jij lest! Wij geven één op één les, maar soms kan het beter zijn om met 2 leerlingen te lessen omdat de éne leerling van de andere leerling kan leren. Wij halen je op locatie op en brengen je ook weer terug. Je vorderingen worden bijgehouden op een leskaart waardoor jij en ook je ouders precies kunnen volgen hoe het leerproces verloopt, want tegenwoordig is het verkeer erg druk en complex en is een gedegen opleiding van groot belang!

Waarom kiezen voor ons

  • Hoog slagingspercentage
  • Altijd een rijopleiding op maat
  • Deskundige rij-instructeurs
  • Rijles in een nieuwe, comfortabele lesauto
  • Rijles ma t/m vrijdag 09.00-21.00, zaterdag 09.00-18.00 uur
  • Je wordt thuis opgehaald en thuis afgezet.
Wij vinden het belangrijk om onze leerlingen de beste begeleiding te bieden vanaf het moment dat ze starten aan hun proefles tot aan het uiteindelijke praktijkexamen. Wij bestaan uit een enthousiast team die jou graag de fijne kneepjes van het autorijden onder de knie brengt.

Erkend rij-instructeur autisme & ADHD